Sitemiz SSL Güvenlik Sertifikası sahibidir. Kırmızı Leylek, hiçbir müşterisinin kredi kartı numarasını kayıt etmez. Üye girişi ve satın alma aşamasında girmiş olduğunuz tüm bilgiler 128 bit şifreleme ile ilgili sistemlere iletilir.

alaskakitap.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

alaskakitap.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece kirmizileylek.com bünyesinde kullanılmaktadır.

alaskakitap, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Kişisel bilgiler ifşa edilmez. alaskakitap, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında ziyaretçilerin hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Üye bilgileri alaskakitap.com içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve alaskakitap.com çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri kirmizileylek.com Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; müşteri bilgileri resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Bu durum haricinde hiçbir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

alaskakitap.com üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

Gizlilik İlkemiz ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için alaskakitap.com adlı internet sitemizdeki iletişim sayfasında yer alan iletişim bilgileri aracılığı ile alaskayayinevi@gmail.com ile irtibata geçebilirsiniz.

alaskakitap.com destek hattı: 0545 311 23 06
Mail adresimiz: kirmizileylekyayinlari@gmail.com
Keçiören / Ankara